MARS SPORTİF ve MACFIT

Herkes tarafından ulaşılabilir fitness kulüplerini Türkiye'de yaygınlaştıran MACFIT, İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Muğla, Kocaeli, Sakarya, Mersin ve Samsun'da hizmet veren 100'e yaklaşan sayıdaki kulüplerinde işe başlamak için ön eğitimden muaf olarak başvurabilirsiniz. 

Sports International

Athletic House Academy Sertifikasyonunuzla Ankara, İstanbul, İzmir ve Mersin'de hizmet veren Sports International kulüplerinde iş başvurularınızda öncelikli olabilirsiniz. www.sportsinternational.com

NASM

Athletic House Academy, Türkiye'nin NASM International Licensee kuruluşu olarak NASM Uluslararası ailesinin bir parçasıdır.

Athletic House Academy'de NASM eğitimlerini yetkili NASM Master Trainer'lar sağladığı için bilgilerin güvenirliği vardır. NASM kitaplarının güncel baskıları eğitimlere dahildir. Ayrıca,  NASM Sertifikasyon Sınavını Türkçe olarak alma şansına sahip olan eğitmenlerin belgeleri %100 orijinaldir.

www.nasm.org/international-cpt

Nişantaşı Üniversitesi ile Protokol

Nişantaşı Üniversitesi  ile karşılıklı protokolümüz sayesinde NÜ Beden Eğitimi ve Antrenörlük Yüksek Okulu öğrencileri  Athletic House Academy Sertifikasyon eğitimlerine avantajlı koşullarla katılıyorlar. Fitness ve Sağlık için Egzersiz konusunda deneyim kazanmak isteyen öğrenciler,  EREPS Level 3 Fitness Eğitmeliği ve   NASM Personal Trainer Sertifikasyonlarını alarak profesyonel yaşama hazırlanıyorlar.

AFAA

1983 yılından beri Grup Fitness Sertifikasyonu ile tüm dünyanın tanıdığı AFAA, yeni adı ile Athletics and Fitness Association of America, NASM® ile aynı çatıda buluştu. Athletic House Academy’de  AFAA Grup Fitness Eğitmenliği belgesi alan eğitmenler, AFAA ve NASM bilgi birikimi ile Athletic House Master Trainer’larının deneyimlerinden aynı anda faydalanabilecekler. En güncel AFAA-GFI eğitim manuellerini ve AFAA orjinal sertifikasyon sınavını Türkçe olarak alabilmeniz için Athletic House Academy Türkiye’de tek yetkili eğitim sağlayıcısıdır.

EuropeActive/ereps

Athletic House Academy eğitim ve sınavları, Avrupa Birliği'nde saygın sektörel derneklerin en başta geleni olan EuropeActive tarafından kalite standartlarına uygunlukları açısından değerlendiriliyor.

Athletic House Academy'de verilen sertifikalardan birini almak demek, Avrupa Birliği içerisindeki herhangi bir yerde bu mesleğin profesyoneli olduğunu ispat etmek demektir. Bu belgelere sahip kişiler, AB ülkelerinde bu konuda iş bulma ve yasal koşullara uygun şekilde çalışma imkanına sahip olurlar.

ALL-PRO-PERFORMANCE

Athletic House Academy'de Kuvvet ve Kondisyon Koçluğu atölyelerine katılanlar All-Pro Performance tarafından düzenlenen uluslararası bir belgeye sahip oluyorlar.

SPKD – Sportif Performans Kondisyonerleri Derneği
  


Athletic House Academy, SPKD'nin kapsamında eğitim düzenleyen, ve bu derneğin onayladığı Sportif Performans Koçluğu Sertifikasını veren tek kurum!

Türk Moleküler Tıp Derneği

Tıp ve egzersiz arasında alanlararası bilimsel çalışmalar, toplum sağlığına yönelik etkin ve yenilikçi yöntemler konularında hizmet veren dernek, Athletic House Academy ile ortak çalışmalar yürütüyor.

Spor Endüstrisi Derneği

Athletic House Academy, Spor Endüstrisi Derneği ile ortak vizyonları ve hedefleri çerçevesinde, eğitmenlerini AB standartlarında hazırlıyor. Athletic House Academy'den eğitim alanlar, Avrupa standartlarında eğitmenlik belgesine sahip olduktan sonra, Treps yani; Turkish Registry for Fitness Professionals sistemine kayıtlı oluyorlar.