Fitness sektörünün en köklü ve en tanınmış sertifikasyon markası National Academy of Sports Medicine NASM, Athletic House Academy ile Türkiye’de.

NASM tam 30 yıldır yetiştirdiği eğitmenlerin kalitesi ve programlarının bilimsel geçerliliği ile tanınıyor. Tüm programlar Kuzey Kaliforniya Üniversitesi’nde bulunan NASM Araştırma Enstitüsü’nün bilimsel çalışmalarının desteğiyle geliştiriliyor ve fitness sektörünün en başarılı uzmanları tarafından denetleniyor.

NASM’in Özgün Antrenman Modeli

NASM’in geliştirdiği Optimum Performance Training™ (OPT™) modeli araştırmalara dayalı ve bilimsel dayanağı olan ilk kapsamlı  antrenman sistemi. Üyeleriniz için tutarlı ve kayda değer bir gelişim sağlayan program oluşturmanızda yardımcı olur. Her fitness seviyesi için tüm bileşenleri harmanlayan çözümler yaratmanızı sağlar.

GÜCÜMÜZ ORTAK YAKLAŞIMIMIZ

NASM ile yollarımızı birleştirmemiz tesadüf değil. Athletic House olarak fitness ve performans gelişimine yaklaşımımız, bilimsel dayanaklı yöntemlerimiz, üniversite işbirliklerimiz ve herkesi kapsayan egzersiz modelimiz ortak yaklaşımlarımımızın göstergesi. Eğitmenlerimizin kalitesi Türkiye’deki seçkin konumumuzun göstergesi. Biz NASM’nin programlarını Türkiye’ye getirerek tüm Amerika’nın aradığı, Avrupa Birliği’nin onayladığı sertifikaları alabilmeniz için gereken adımı attık.

Size sadece kendinize uygun programları seçmek için bizi aramak kaldı!